Vrh N

   8.týden
 
z leva Nordan, Nadeen, Narnia
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 Krásné fotky nejen z tohoto vrhu od Veve Pavlíkové najdete

  veve-foto.rajce.idnes.cz/Alfa_Samuel/#

 

Krytí 6.2.2018 

vrh 12.4.2018 po 66 dnech březosti

 
 
 
3x fenka červená
 
1. fenka čas 6,35 hod. váha 244 g 
2. fenka čas 7,05 hod. váha 231 g
3. fenka čas 7,50 hod. váha 208 g
 

A je to tady, Elzička nám porodila po 66 dnech březosti tři krásné fenečky. Začalo to už večer 11.4. kdy byla Elza trochu neklidnější a začala šounět, hlavně na zahradě. Hledala místo pro svoje poklady. Bedýnku doma jsme však měli připravenou už 14 dní před vrhem.

Mysleli jsme si, že porod bude klidný jako u předchozích, ona totiž vůbec nikdy nevyváděla, prudce nehrabala, neplakala, neschovávala se prostě přišla zatlačila a štěně bylo na světě. Tentokrát to bylo opravdu dlouhé. V půl osmé večer začala pofňukávat, hledala si místo a sem tam si zahrabala. Celou noc poplakávala a já jsem byla už dost nervózní i když se zatím nic jiného nedělo. 

Ráno 12.4. v 6,15 hodin začala s tlačením a po čtvrt hodince se narodila první fenečka přesně v 6,35 hod a vážila 244g! Elza to zvládla ale bravurně na to, jak obrovské toto první štěně je. Sama roztrhla obal a začala štěně omývat a opečovávat. Druhá fenka přišla na svět takovým tryskem, že jsem ji musela zachytit aby nevypadla z porodnice! Vystřelila jako "kulový blesk" bez obalu a bez placenty!!! Čas narození je v 7,05 hod a vážila 231g. Potom jsme si ještě chvilku, skoro celou hodinku počkali na další fenečku, která se narodila 7,50 hod a vážila 208g.

Všichni jsou v pořádku, okamžitě začali sami sát a Elza je vzorná máma. Máme obrovskou radost!!!

1. fenka Nordan

2. fenka Nadeen

3. fenka Narnia

 

Rodiče

 
Elza Alfa Samuel
 
Juior šampion, Šampion, 4x CAJC, BOJ, Klubový vítěz II. JBIG, 3x CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOS
 
 
+ Reziden Evil Santander
 
C.I.E. Šampion Ukrajiny, Šampion Bulharska, 5x CACIB, 3x BOB