Videa

—————

—————

—————

Vytí

Listopad 2010

—————

Slídění

A máme tady první práci. Po několika neúspěšných nahrávkách se nám konečně podařilo natočit jak Arčínka slídí a je slyšet jak hlásí, dokonce jsou vidět i ušáci! Prosinec 2009.  

—————

—————

Cvičák

V listopadu 2009 jsme začali chodit na cvičiště a v přestávce cvičení se Aja s Arčínkou pustli do agility.Arčínku to moc bavilo, ale na doporučení chovatelky jsme na agility nakonec nechodili kvůli dlouhé páteři, což jezevčíci mají. Na cvičáku se naučila Alenka s Arčínkou...

—————

Taková hračička

Tak tenhle záznam není moc kvalitní ale stojí za to. Stále si totiž takto hraje, jako jediná ze smečky.

—————

Jak jde čas

Tohle jsme natočili v červenci 2009. Trávili jsme dovolenou na chatě. Arčíně v té době bylo 5 měsíců. Ale video které je jako první je z listopadu 2009 taktéž z chaty, Arčínka dostala novou hračku a ne a ne ji někomu půjčit!!!

—————

Plavčík

Stále jsme na výletě v Hodkovičkách a protože je Beruška tak náruživý plavec museli jsme ji natočit.

—————

První setkání s velkou vodou

V červnu 2009 jsme se vydali na výlet do Hodkoviček kde je docela pěkný rybníček. Arčínce se ale vůbec nelíbil, tohle bylo její první setkání s velkou louží a věru se jí plavat nechtělo.Nakonec to ale zkusila ale jen na okamžik :-)

—————

Štěkni

Tady jsme se učili štěkat a docela jí to jde.Tohle cvičení je třeba stále opakovat už od malička, později se to někteří psi prostě už nenaučí.

—————

Učení mučení

Tak takhe to nějak vypadá kdyš se snažíte aby vás pejsek poslouchal :-) Tady nám byly 3 měsíce.... Berynka v té době měla 8 let a jak je vidět i v tomto věku se pes naučí štěknout na povel!

—————

—————

Pohodička na zahradě

Tak takhle to vypadalo když jsem připnula poprve vodítko, je to lepší připnout ho a ze začátku pejska nevodit, prostě ho nechat dovádět.Berynka jako pravá opatrovatelka nesklamala.

—————

Arčí a Sára

A takhle si spolu hezky hrajou i dnes, ale Arčínka se už tolik neválí po zemi.

—————

Trhači

Tak takhle vypadá hra, přesto že je Arčínka ještě malá umí se hezky zakousnout a nebojí se.

—————

—————

Naše první video

Natočila jsem jak si konečně naše Arčínka získala vstup do smečky. Prní týden byl totiž  docela náročný, málá si stále stýskala a naše seniorky na ní vrčely a strkali do ní čumáčmama.Dokonce jsem s Arčínkou jednu noc spala a vyplatilo se to.

—————